nr 675 3098
Golvur
Mora, 1800-tal, höjd: 210
Kondition: slitage
Utrop: |
1.000 kr |
Såld: |
450 kr |
måndag 10 januari 2011 kl 18:49:47
Tid |
Kund |
Bud |
350 kr
350 kr
400 kr